GRATIS PRO TRAININGEN

Trades

Learn by TradingDutch trainingsportefeuille 58,07% rendement
sinds oktober 2020

laatst bijgewerkt 24 januari 2022

 

 

 

PaarL/SEntry DatumEntry PrijsExit DatumExit Prijs% W/V
LINKUSDTLong14-10-202011,261420-10-202010,1188-10,15%
LINKUSDTLong24-11-202015,340026-11-202013,1800-15,23%
XMRUSDTLong01-12-2020129,5421-12-2020144,0011,09%
ETHUSDTLong02-12-2020591,6317-12-2020628,006,04%
ADAUSDTLong15-12-20200,1551104-01-20210,2160239,13%
XMRUSDTLong06-01-2021134,0010-01-2021172,9029,03%
ZECUSDTLong07-01-202172,9010-01-202193,0627,53%
LTCUSDTLong14-01-2021153,6214-02-2021211,7637,85%
ETHUSDTLong15-01-20211226,0015-01-20211097,88-10,50%
ETHUSDTLong19-01-20211329,0002-02-20211525,0014,63%
ADAUSDTLong23-01-20210,3554905-02-20210,5070042,81%
ZECUSDTLong03-02-202194,1512-02-2021139,1647,81%
XLMUSDTLong05-05-20210,3480014-02-20210,5158648,25%
ICXUSDTLong10-02-20210,945714-02-20211,432651,49%
ETHUSDTLong17-02-20211807,3920-02-20212002,0010,77%
ADAUSDTLong18-02-20210,9440020-02-20211,1999927,12%
ZECUSDTLong18-02-2021170,3323-02-2021105-38,35%
ETHUSDTLong24-02-20211631,8102-04-2021 (50%)2039,9925,01%
1631,8113-04-2021 (50%)2210,0035,43%
LINKUSDTLong24-02-202127,8203-04-2021 (50%)32,5817,09%
27,8206-04-2021 (50%)34,090022,54%
LTCUSDTLong24-02-2021181,0706-04-2021 (50%)234,9929,78%
181,0706-04-2021 (50%)221,4822,32%
ADAUSDTLong11-03-20211,1289414-04-20211,4999933,17%
ONEUSDTLong25-03-20210,1873306-04-20210,13888-25,84%
BNBUSDTLong07-04-202137612-04-2021595,015873,90%
BTCUSDTLong08-04-202156.939,7323-04-202148930,00-8,89%
KAVABTCLong15-04-20210,0001050403-08-2021 (laatste 25%)0,0001624354,64%
0,0001050430-06-2021 (25%)0,0001191413,42%
0,0001050408-07-2021 (25%)0,0001380731,45%
0,0001050402-08-2021 (25%)0,0001515044,23%
KAVABTCLong11-07-20210,0001291326-07-2021 (100% van added)0,0001421010,04%
ONEUSDTLong15-04-20210,1610023-04-20210,09574-40,53%
BNBBTCLong27-04-20210,0098910023-05-20210,00726200-18,23%
SXPBTCLong28-04-20210,0000701007-09-20210,00005740-18,69%
0,0000701013-08-2021 (25%)0,000074766,65%
0,0000701025-08-2021 (25%)0,0000890026,96%
DIABTCLong25-05-20210,0000496026-10-20210,00002873-42,09%
DASHBTCLong25-05-20210,0049430011-10-2021 – (laatste 75%)0,00314900-36,29%
0,0049430023-08-2021 (25%)0,0056000013,29%
XRPBTCLong31-08-20210,0000238706-10-2021 (laatste 75%)0,00001964-8,14%
0,0000238706-09-2021 (25%)0,0000267412,02%
ADABTCLong09-09-20210,0000544011-10-2021 (laatste 75%)0,00003860-29,02%
0,0000544011-09-20210,0000604411,10%
LTC/USDtLong29-10-2021193,1013-11-2021248,828,85%
193,1008-11-2021 (25%)212,009,79%
193,1009-11-2021 (25%)232,0020,15%
193,1009-11-2021 (25%)250,7029,83%
ZEC/USDtLong08-11-2021167,2016-11-2021172,803,35%
167,2009-11-2021 (25%)186,8011,72%
DIA/USDtLong16-03-20220,96216-03-20221,05910,08%
DIA/USDtLong16-03-20220,96228-03-20221,0579,88%
DOGE/USDtLong17-03-20220,117324-03-20220,133113,47%
MANA/USDtLong19-03-20222,4951LOOPT
SKL/USDtLong27-03-20220,163529-03-2022 (50%)0,203624,53%
0,163530-03-2022 (laatste 100%)0,223036,39%
LTC/USDtLong28-03-2022131,80LOOPT
LINK/USDtLong30-03-202217,32LOOPT
ROSE/USDtLong30-03-20220,29650LOOPT
ZIL/USDtLong07-04-20220,12430LOOPT

 

Vrienden uitnodigen voor GRATIS toegang!

X
Login om je link te delen
Login

Beschikbare Coupon

X